Kontakt oss

Kom innom eller ta kontakt for en uformell prat om rekruttering

Kontakt oss

Sverre Haugen

Partner

  • sverre@meyerhaugen.no
  • 924 01 771

Petter Meyer

Managing Partner

  • petter@meyerhaugen.no
  • 959 79 054

Veronica Truong Jensen

Manager og Bid Manager

  • veronica@meyerhaugen.no
  • 918 52 885

Ingrid Sæthre

Manager

  • ingrid@meyerhaugen.no
  • 942 87 344

Henrik Andersson

Partner

  • henrik@meyerhaugen.no
  • 416 70 787

Tomas Kersten

Manager

  • tomas@meyerhaugen.no
  • 930 22 522

Ellen Ruth

Manager og Salgsdirektør

  • ellen@meyerhaugen.no
  • 907 28 963

Bård Idås

Partner

  • baard@meyerhaugen.no
  • 950 44 483

Ann Mari Nygjerde

Seniorrådgiver

  • ann.mari@meyerhaugen.no
  • 957 50 245

Gabriella Hernando Nyborg

Seniorrådgiver

  • gabriella@meyerhaugen.no
  • 454 18 002

Øystein Gjuvsland

Manager

  • oystein@meyerhaugen.no
  • 991 10 955

Daniel Pedersen

Manager

  • daniel@meyerhaugen.no
  • 406 01 792

Silje Sørensen Hem

Rådgiver

  • silje@meyerhaugen.no
  • 994 09 555

Mona Linn Hegdal

Seniorrådgiver og fungerende Bid Manager

  • mona@meyerhaugen.no
  • 922 40 703

MeyerHaugen AS

Telefon:
959 79 054
E-post:
kontakt@meyerhaugen.no
Adresse
Stortingsgata 12
0161 Oslo
Organisasjonsnummer
819 764 352